Świece CandleA powstały z miłości do natury, stylu i przyjemności. Chcielibyśmy aby były narzędziem do tworzenia miłego, przytulnego nastroju w towarzystwie ciepłego światła oraz cudownych, naturalnych zapachów. 

Świece CandleA wykonane w 100% z wosku sojowego oraz wyłącznie naturalnych, ekologicznych olejków eterycznych. Wykorzystywane przez nas olejki mają działanie aromaterapeutyczne - często stosowane w celu poprawy nastroju i samopoczucia. Niektóre z nich uspokajają, wyciszają inne dodają energii i pomagają w skupieniu.

W odróżnieniu od zwykłych świec parafinowych, produkowanych na masową skalę, nie zawierają, toksycznych substancji, chemicznych składników, sztucznych barwników ani syntetycznych zapachów, które mogą powodować wszelkiego rodzaju alergie, oraz wpływać negatywnie na drogi oddechowe.

Świece sojowe CandleA są w całości wykonane ręcznie w pełnym poczuciu, ekologii i zgodności z naturą.

Zapachy maja duży wpływ na nasze emocje. Przenoszą nas do innego miejsca oraz łączą ze wspomnieniami i uczuciami. Mamy nadzieję, że nasze świece przywołają cudowne wspomnienia lub będą częścią tworzenia nowych.

Pozwalajmy sobie na małe przyjemności :)